Projekt Bývanie Dvorec

dvorec

Popis projektu

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte nový domov za cenu 4i bytu v Dvorci ?

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám výstavbu rodinného domu v Dvorci, v najlepšej lokalite, plnej slnka, takmer v centre obce, v časti Sliezka Osada, skupinami špecializujúcich sa stavebných skupín, rôznych profesii, s niekoľkoročnou praxou.

Murovaný rodinný dom so zastavanou plochou 120m2,  úžitkovou plochou 95 m2,  bude postavený na rovinatom pozemku s výmerou od 480 m2.

Výstavba rodinného domu sa začne po kúpe pozemku a vybavení stavebného a územného povolenia v roku 2021 a predpokladaný termín ukončenia výstavby je do 12 mesiacov v roku 2022.

Výhodou kúpy tohto domu je možnosť zvoliť si farebné prevedenie a použité materiály v dome. Je možné po dohode vykonať aj drobné úpravy, ktoré však menia cenu individuálneho projektu  pri výstavbe domu. 

Dispozícia:
Vstup je navrhnutý z bočnej strany domu, pričom vstupné priestory delia dom na dennú a nočnú časť. Z predsiene je prístupné WC, v ktorom je umiestnená aj práčka s kotlom. Nočnú časť tvoria tri izby s kúpeľňou. V každej z izieb je navrhnutý praktický priestor na vstavanú skriňu. V kúpeľni je dostatok miesta na sprchový kút aj vaňu.

Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Odkladací priestor pomerne veľkej kuchyne dopĺňa špajza, do ktorej poľahky odložíte všetko potrebné.

V priestore strechy sa nachádza odkladací priestor na sezónne veci, prístupný je cez sťahovacie schody v predsieni.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z tehlové murivo hrúbky 300 mm, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za pôrobetonových  tvárnic . Obvodové steny budú zateplené polystyrénom hrúbky 200 mm, osadené oknami s trojsklom. Krov je riešený z väzníkov a je možné v ňom vytvoriť odkladací priestor na sezónne veci.

O vykurovanie domu sa postará vodné podlahové kúrenie ( zmena spôsobu vykurovania individuálne). Dom bude napojený na elektrickú energiu, verejný vodovod, žumpu – všetky prípojky sú súčasťou projektu a sú zahrnuté v cene.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky a drevenným obkladom podhľadov. Strešná krytina je navrhnutá betónová – šedej farby, okná sú plastové. 

Tento dom Vám teda poskytne dostatok súkromia, ticha a oddychu po náročnom pracovnom dni, no stále budete mať na dosah životne dôležitú občiansku vybavenosť.

V Dvori je škôlka, jasle,  I. aj II. stupeň základnej školy. V Bánovciach nad Bebravou, vzdialené len 8 km sú všetky obchodné reťazce, LIDL, Billa, Coop jednota, Tesco, Kaufland, Terno, reštaurácie, okresné úrady, športoviská a stredné školy.

Výhody: slnečný rovinatý pozemok, pekný výhľad do prírody, tiché prostredie, obchody, reštaurácie.  Bánovce nad Bebravou sa nachádza letné kúpalisko, letné kino, tenisové kurty, futbalový štadión, detské ihriská a iné. 

V okolí Dvorca sa nachádza čistá príroda, čo ocenia najmä milovníci turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a nejedného rybára zaiste poteší aj blízkosť Halačovskej priehrady .

Dom v prevedení hrubá stavba v cene zahŕňa pozemok, stavebné a územné povolenie, projekt domu, žumpu, elektrickú a vodovodnú prípojku, cestu, zakladovú platňu, obvodové múry, priečky,  strechu, strešnú krytinu, .

Cena domu s pozemkom v prevedení hrubá stavba do 100.000,- EUR.

Prevedenie holodom (zahŕňa hrubú stavbu a naviac) okná, vnútorné  vapenné omietky,  vypínače a zásuvky, sádrokartónové podhľady, rozvody vody, elektriny, fasáda na hotovo vo farbe podľa projektu.

Cena domu s pozemkom v prevedení holodomu do 156.000,- EUR

Vyhotovenie domu v prevedení štandard (zahŕňa holodom a naviac) podlahy, interiérové dvere a zárubne, obloženie kúpeľne aj WC, príprava na sanitu, elektrický bojler. Prevedenie štandard vám vieme zabezpečiť mimo projektu.

Aká je kúpna cena, čo všetko si v nej kupujete? Je to predovšetkým pozemok, zem, ktorá bude vaša. Kupujete si 4-izbový dom vrátane technológii, sanitárnej techniky, okien, všetky pevné súčasti nehnuteľností.

Kupujete si čas, ktorý nemusíte tráviť̌ s dodávateľmi, právnikom, architektom, geodetom, nemusíte riešiť dodávky materiálov a služieb rôznych profesií, nemusíte tráviť čas na úradoch pri vybavovaní potrebných povolení. V cene sú zahrnuté všetky poplatky a služby, nič naviac už neplatíte.

Aký bude spôsob financovania? Finacovanie stavby zálohové v etapách  ( pozemok, hrubá stavba, holodom).

Viac informácii dostanete na internetovej stránke www.byvaniedvorec.sk alebo na osobnom stretnutí.

Parametre
Typ domu : Pozemok
Typ ponuky : Predaj
Katalógové číslo : 1407
Cena : 0€
Obytné miestnosti : 0
Úžitková plocha : 0 m²
Stav : Novostavba
Adresa
Krajina : SK
Mesto : dvorec
Zemepisná dĺžka : E18° 12' 15.2''
Zemepisná šírka : N48° 43' 24''
Pozemok Predaj
  • Katalógové číslo : 1407
  • Visits : 689 in 296 days
0€
Kontakt