Správny tím

Skúste vo vašej kuchyni zostaviť ten správny tím, ktorý do nej prinesie úsporu nákladov a postará sa o profesionálne výsledky.

Kanvica + šálky

 

01_KarimSlovinská firma Gorenje nadviazala na spoluprácu s Karimom Rashidom, ktorý sa v roku 2010 podieľal na dizajne kolekcie spotrebičov vybavených futuristickou technológiou MoodLite. Tohtoročná spolupráca priniesla svoje ovocie v podobe rýchlovarnej kanvice, elektronických kuchynských a osobných váh s Karimovým rukopisom. Fanúšikovia jeho štýlu sa onedlho môžu tešiť aj na ďalšie spotrebiče, medzi nimi aj na mikrovlnku.
 

 

01_BIRD-IN-THE-BUSH-CUPS_by_INVOTIS_ORANGE

Spravte si čas na šálku čaju alebo kávy. Porcelánové šálky Bird in the Bush naukladené na seba pôsobia ako pekná jednoliata soška. Rozoberte ich a dostanete štyri samostatné kusy s netradičným uškom. Za ich dizajnom stojí dvojica holandských dizajnérov, ktorá vystupuje pod menom INVOTIS ORANGE. <strong

Chladnička + prenosné nádoby

 

 

02_chladnika

Koncept chladničky, ktorá komunikuje, má zvýšiť kvalitu každodenného života. Vnútorné členenie chladničky umožňuje rozdeliť jednotlivé potraviny do segmentov, napríklad potraviny na ráno uložíte do koša na raňajky. Interiér osvetľujú LED svietidlá. O netradičný dizajn predného panela sa postaralo nemecké Studio Aisslinger.
02_bento_box

Nová generácia prenosných nádob na jedlo má 100-percentnú nepriepustnosť a je vhodná do mikrovlniek. Miska na jedlo MB Original Bento Box sa skladá z dvoch kontajnerov, z ktorých každý má kapacitu 500 ml. Na prvý pohľad zaujmú najmä jej kontrastné farby. Môžete ju umývať v umývačke riadu.

Rúra + zapekacie misy

03_CombiSteam

Chcete vo svojej kuchyni dosahovať profesionálne výsledky? Nová multifunkčná rúra Electrolux CombiSteam Deluxe má extra veľký vnútorný priestor, až 73 litrov. V kombinácii s novým systémom roštov, ktorý umožňuje piecť až v deviatich úrovniach získate flexibilný priestor. Vďaka programu SofStream bude vaše pečivo chrumkavé. Pri pečení mäsa zase oceníte sondu FoodProbe, ktorú používajú aj špičkový kuchári. Vďaka nej ľahko zistíte, kedy pripravované mäso dosiahlo správnu vnútornú teplotu.

 

03_Emile_Henry

Rodinná firma Emile Henry už viac ako 150 rokov čerpá to najlepšie z tradície burgundskej keramiky. Každý kus je originál vyrábaný ručne. Vďaka výrobnej technológii Ceradon nádoby odolajú poškrabaniu a nárazom. Zapekacie misky Ramekin sú vhodné na zapekanie a dusenie pokrmov, na gratinované zemiaky, minibábovky, muffiny či suflé. Nájdete ich v ponuke firmy Potten & Pannen – Staněk group.    

 

 

Kávovar + kávový set

 

04_TH_Sunny_Day

Moderné a zároveň retro – darčekový set Sunny Day od vyhlásenej nemeckej firmy Thomas rosenthal group svojimi pastelovými farbami osvieži akýkoľvek interiér. Set obsahuje šálku na espresso, pohár na vodu a podšálku na obe nádoby. Rovnako ako kávovar Cremesso si ich môžete zakúpiť v predajniach Potten & Pannen – Staněk group.  

 

04_Uno_Group

Kávovar Cremesso UNO je vítaným pomocníkom a vďaka ohnivej čiernej a neutrálnej čiernej aj moderným doplnkom kuchyne. Najmladší z kolekcie kapsulových kávovarov ukrýva jedinečnú technológiu zo Švajčiarska. Štandardný sortiment kávy zahŕňa druhy Crema, Espresso, Alba, Ristretto, Leggero, Per Macchiato a Decaffeinato. K dispozícií sú aj ovocný a bylinkový čaj. Všetky prístroje Cremesso sú vybavené úsporným režimom, ktorý sa automaticky spustí minútu po poslednom použití.

 

 

Varná doska + hrnce

 

05_Infinite

Indukčná varná doska Electrolux Infinite™ s keramickým povrchom je až päťkrát rýchlejšia ako plyn. Na rýchle varenie môžete použiť funkciu Power Booster, ovládací panel DirectAcces zasa umožní nastaviť teplo s dokonalou presnosťou. Chladnú platňu indukčnej varnej dosky ocenia najmä neskúsení kuchári, ktorým občas niečo vykypí. Rozliate zvyšky sa nepripečú na povrch dosky, pretože všetko teplo zostane v hrnci alebo na panvici. Jednoduchým testom zistíte, či je váš doterajší riad vhodný aj na indukčné varenie – priložte na jeho dno magnetku. Ak drží, hrniec je vyrobený zo zliatiny železa a vy si ho môžete nechať.

 

05_Fissler

Súprava hrncov Luno pre kreatívneho kuchára sa vyznačuje moderným dizajnom. Všetky hrnce majú odmerku, rukoväte z nerezovej ocele s funkciou kondenzát plus a jemne zaoblené prechody medzi dnom a stenou hrnca. Tento rad produktov z firmy Fissler je vhodný pre všetky typy ohrevu, vrátane indukčného.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *