Prvá chladnička, ktorá môže meniť farbu

Zmeniť štýl kuchyne nikdy nebolo jednoduchšie! Spoločnoť BSH domáce spotrebiče uvádza na slovenský trh kombinované chladničky Vario Style v trinástich atraktívnych odtieňoch, ktoré možno meniť podľa ľubovôle. V ponuke je 13 atraktívnych farieb – od slnečnicovo žltej cez čerešňovo červenú až po módne odtiene limetkovej či mätovo zelenej. Ďalšie odtiene vrátane niekoľkých pastelových budú na našom trhu k dispozícii v priebehu roka 2018. Výmena je vďaka špeciálnemu systému držiakov a magnetov neuveriteľne jednoduchá, farby tak môžete meniť ľubovoľne znovu a znovu.

 

 

MCIM02450963 Bosch Vario Style zluta 300dpi

 

 

Kuchyne dnes nie sú len priestorom na prípravu jedla, ale stále častejšie tvoria neoddeliteľnú súčasť obývacích priestorov, kde trávi nielen rodina nezanedbateľnú časť svojho času. Značka Bosch je prvým výrobcom, ktorý predstavuje kombinovanú chladničku s mrazničkou, ktorá môže meniť farbu. Povrch chladničky už preto nemusíte vyberať na roky dopredu – atmosféru kuchyne je možné kedykoľvek prispôsobiť aktuálnej nálade alebo príležitosti.

 

 

chladnička Bosch Vario Style 300dpi

 

 

„Individualizácia je dnes výrazným trendom,“ hovorí Radka Petrášková, Head of Marketing CZ/SK spoločnosti BSH domácí spotřebiče. „Preto sa už roky zameriavame na rôzne požiadavky domácností a vyvíjame nové spotrebiče na mieru týmto potrebám. Naše najnovšie spotrebiče sa zameriavajú na individualitu zákazníkov a pomáhajú im, aby bol ich každodenný život jednoduchší, bezpečnejší a príjemnejší,“ dodáva Radka Petrášková.

 

MCIM02450958 Bosch Vario Style limetkove zelena 300dpi

 

Nové kombinované chladničky s mrazničkou osviežia nielen svojím vzhľadom, ale aj vnútorným vybavením na špičkovej úrovni. Chladničky poskytujú vynikajúce podmienky na uchovávanie potravín a ľahko sa ovládajú. Navyše vďaka systému VitaFresh s dvoma rôznymi klimatickými zónami vydržia uchovávané potraviny dlhšie čerstvé, keďže rôzne druhy potravín vyžadujú aj rôzne podmienky skladovania. Suchá zóna s nízkym stupňom vlhkosti je ideálna na hygienické uloženie mäsa a rýb. V spodnej priehradke zas môžete prispôsobiť vlhkosť podľa toho, či v nej budete uchovávať ovocie alebo zeleninu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *