Prvá chladnička, ktorá môže meniť farbu – Bosch Vario Style

Kuchyne dnes nie sú len priestorom na prípravu jedla, ale stále častejšie tvoria neoddeliteľnú súčasť obývacích priestorov, kde trávi rodina nezanedbateľnú časť svojho času. Značka Bosch je prvým výrobcom, ktorý predstavuje kombinovanú chladničku s mrazničkou Vario Style, ktorá môže meniť farbu. Povrch chladničky už preto nemusíte vyberať na roky dopredu – atmosféru kuchyne je možné kedykoľvek prispôsobiť aktuálnej nálade alebo príležitosti. Zmeniť štýl kuchyne totiž nikdy nebolo jednoduchšie.

 

MCIM02450955 Bosch Vario Style cervena 300dpi

 

V ponuke je trinásť atraktívnych farieb – od slnečnicovo žltej cez čerešňovo červenú až po módne odtiene limetkovej či mätovo zelenej. Ďalšie odtiene vrátane niekoľkých pastelových budú na našom trhu k dispozícii v priebehu roka 2018. Výmena je vďaka špeciálnemu systému držiakov a magnetov neuveriteľne jednoduchá, farby tak môžete meniť ľubovoľne znovu a znovu.

 

Inovované systémy čerstvosti potravín

Nové kombinované chladničky s mrazničkou osviežia nielen svojím vzhľadom, ale aj vnútorným vybavením na špičkovej úrovni. Chladničky poskytujú vynikajúce podmienky na uchovávanie potravín a ľahko sa ovládajú. Navyše vďaka systému VitaFresh s dvoma rôznymi klimatickými zónami vydržia uchovávané potraviny dlhšie čerstvé, keďže rôzne druhy potravín vyžadujú aj rôzne podmienky skladovania. Suchá zóna s nízkym stupňom vlhkosti a reguláciou teploty je ideálna na hygienické uloženie mäsa a rýb. V spodnej priehradke zas môžete prispôsobiť vlhkosť podľa toho, či v nej budete uchovávať ovocie alebo zeleninu

 

MCIM02450958 Bosch Vario Style limetkove zelena 300dpi

 

Už žiadne odmrazovanie

Inovatívny automatický systém odmrazovania NoFrost zabraňuje vznikaniu námrazy, ktorá spôsobuje zvýšenie spotreby energie. A nielen to. Vďaka nej raz a navždy odpadá nutnosť nepríjemného ručného odmrazovania. Námraza sa totiž netvorí ani na mrazených potravinách, ktoré si tak zachovávajú svoju kvalitu. Automatický systém odmrazovania teda svojou činnosťou zabraňuje aj energetickým stratám, ku ktorým dochádza pri námraze chladiaceho zariadenia, čo šetrí čas aj peniaze.

 

MCIM02450960 Bosch Vario Style odejmuti panelu 300dpi

 

Teplota, ktorá sa nemení

Udržanie konštantnej teploty je možné vďaka systému MultiAirflow. Ten zaisťuje konštantné prúdenie chladného vzduchu a ochladzovanie políc v spotrebiči, čím sa v celej chladničke udržiava rovnaká teplota a nedochádza k jej výkyvom. Systém FreshSense zase garantuje, že uskladnené potraviny ostanú dlhšie čerstvé, a to vďaka neustálej regulácii vnútornej teploty. Vonkajšia teplota a neustále otváranie dvierok chladničky majú totiž za následok veľké teplotné výkyvy vo vnútri spotrebiča. Vďaka niekoľkým inteligentným senzorom technológie FreshSense tak dokáže chladnička registrovať každú zmenu teploty vo svojom vnútri a automaticky zareagovať jej optimálnou reguláciou.

 

Funkcia SuperMrazenie ochraňuje hlboko zmrazené potraviny pred rozmrazením, keď sa do mraziacej časti chladničky pridávajú čerstvé potraviny. Vďaka jej aktivácii pridané potraviny zmrazí rýchlejšie. Samostatná mraziaca automatika sa po dosiahnutí potrebnej teploty automaticke prepne do normálneho režimu. Aktiváciou funkcie SuperChladenie je zas možné rýchlejšie schladenie čerstvo nakúpených potravín. Naopak tak už uskladnené potraviny chránite pred zahriatím. Po vyrovnaní teploty sa funkcia taktiež automaticky deaktivuje.

 

MCIM02450965 Bosch Vario Style 300dpi

 

Text a foto: BSH domáce spotrebiče

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *