Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano

2017 Bathroom 10 A1 B AquaClean Tuma Setaplano no glass.tif bigviewNová sprchová vanička Geberit Setaplano pre sprchy v úrovni podlahy je vyrobená z vysoko kvalitného, odolného materiálu, ktorý sa ľahko čistí a je príjemne teplý a jemný ako hodváb. Dobrou správou je, že počet montážnych dielov je znížený na úplné minimum. Oceľový montážny rám sa dodáva zmontovaný a izolačná fólia je tiež už vodotesne napojená vo výrobe. Montážny rám sa upevňuje do nehotovej podlahy pomocou podpier, ktoré sa jednoducho zacvaknú. Následne sa pohodlne zhora zarovnajú do požadovanej výšky. Vďaka týmto inováciám je montáž, tak ako pri všetkých výrobkoch Geberit, jednoduchá a spoľahlivá. Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano je vybavená novou zápachovou uzávierkou, ktorá je k dispozícii v dvoch variantoch a je vhodná aj pre podlahy s malou hrúbkou, čo oceníte najmä pri rekonštrukciách.

Sprchová vanička Setaplano sa nielen ľahko montuje, ale aj jej následná údržba je veľmi jednoduchá. Čistenie vaničky výrazne uľahčuje aj praktické hrebeňové sitko na zachytávanie nečistôt, ktoré možno jednoducho vybrať a vyčistiť. Sprchová vanička Geberit Setaplano sa dodáva v 11 rozmeroch.

Výhody vaničky Setaplano sú zrejmé už na prvý dotyk. Jeho neporézny hladký povrch sa nešmýka, jednoducho a rýchlo sa čistí a je príjemne teplý a hodvábne jemný.

Setaplano surface with foot.tif bigview

 

 

Odtok nemá žiadne hrany, za ktorými by sa mohla hromadiť špina. Po odklopení krytky sa jednoducho vyberie praktické hrebeňové sitko a vyčistí sa.

Setaplano explosion comb insert and cover.tif bigview

 

Vďaka montážnemu rámu, ktorý sa jednoducho montuje a vyrovnáva a izolačnej fólií vodotesne napojenej už vo výrobe je riziko chýb pri montáži znížené na absolútne minimum.

Setaplano surface and frame exploded.tif bigview

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *