Zoradiť podľa
  • Odporúčané
  • Cena
  • Zastavaná plocha
  • Názov
  • Obytné miestnosti
  • Úžitková plocha
  • Obytná plocha
Grid
List

Nízkoenergetický bungalov RD-04 v Trenčianskom Jastrabí REZERVOVANÝ

4Room(s)
18Picture(s)
Riešite svoje bývanie? Prídte sa pozriet na výstavbu nízkoenergetických bungalovov v Trenčianskom Jastrabí Vy máte tu možnosť si zariadiť svoje nové bývanie podľa vlastných predstáv. Máme pre Vás ponuku, ktorú neoľutujete.
129.900€

Nízkoenergetický bungalov RD-03 REZERVOVANÝ!

4Room(s)
13Picture(s)
REZERVOVANÝ!!! Riešite svoje bývanie? REZERVOVANÝ!!! Prídte sa pozriet na výstavbu nízkoenergetických bungalovov v Trenčianskom Jastrabí Vy máte tu možnosť si zariadiť svoje nové bývanie podľa vlastných predstáv. Máme pre Vás ponuku, ktorú neoľutujete.
139.900€

Rodinný dvojdom A Trenčín

4Room(s)
7Picture(s)
Ponúkame Vám 4izbový bytovú jednotku v rodinnom dvoj-dome v Trenčíne. Pokojná a tichá lokalita ponúka budúcim majiteľom ideálne podmienky pre rodinný život. V blízkosti domu sa nachádza, zástavka autobusu, potraviny. V obci je štandardná občianska vybavenosť, materská škola, základná škola, zdravotnícke zariadenie, reštaurácia, obchody.
145.900€

Rodinný dvojdom B Trenčín

7Picture(s)
Ponúkame Vám 4izbový bytovú jednotku v rodinnom dvoj-dome v Trenčíne. Pokojná a tichá lokalita ponúka budúcim majiteľom ideálne podmienky pre rodinný život. V blízkosti domu sa nachádza, zástavka autobusu, potraviny.
145.900€

Nízkoenergetický bungalov v Trenčíne

4Room(s)
7Picture(s)
Ponúkame Vám nízkoenergetický bungalov v Trenčíne. Začiatok výstaby je naplánovaný v septembri 2019 a ukončenie stavby v júni 2020. Bungalov je navrhnutý s plochou strechou, ktorá je technický jednoduchá bezúdržbová a má dlhú životnosť. Dôkladne premyslená dispozícia domu s prísným oddelením dennej a nočnej časti, bez vzájomného rušenia.
164.900€
    6 Results returned.Per Page