Kompaktné spotrebiče pre dokonalý vzhľad kuchyne

Tiež ste radi, keď vám ide v kuchyni práca pekne od ruky, jednotlivé činnosti na seba nadväzujú a všetko do seba pekne zapadá? Kompaktné spotrebiče predstavujú ideálne riešenie, ako zároveň šetriť čas aj priestor, a hlavne užívať si varenie v kuchyni s dokonalým vzhľadom.

 

Baumatic

 

Baumatic 2Praktická inovácia
Kompaktné spotrebiče sú zlatým klincom medzi vstavanými spotrebičmi. Ucelený rad kompaktných spotrebičov Baumatic v úzkom elegantnom dizajne 46 cm sa teší veľkej obľube nielen preto, že šetrí priestor, ale predovšetkým pre svoj jedinečný vzhľad. Keď máte krásnu stavebnicu – vstavanú rúru, umývačku, kávovar a ďalšie spotrebiče v jednotnom dizajne, výsledný dojem je rovnako úchvatný, ako by ste si na seba vzali sadu krásnych náušníc s náhrdelníkom. Lenže na rozdiel od šperkov, spotrebiče Baumatic vedia oveľa viac, než len okúzliť.

 

Spotrebiče na mieru
Niektoré spotrebiče, ako sú rúry alebo mikrovlnné rúry, používame v kuchyni všetci. Obľúbenú novinku predstavujú rúry BCS461SS alebo BGS460SS, ktoré vďaka svojej parnej funkcii umožňujú zdravé varenie podľa najnovších trendov. Vďaka plne automatickému vstavanému kávovaru BEC455TS si doma môžeme jednoducho pripraviť kávu na mnoho spôsobov podľa vašej momentálnej chuti. Ďalšie spotrebiče, ako sú napríklad kompaktný šokový zmrazovač a schladzovač BBC460SS, alebo ohrievacie zásuvky BD15TS či BD30TS sú súčasťou zariadenia skôr náročných používateľov kuchýň, ktorí sa vyžívajú v technických lahôdkach. V BAUMATIC si môžete skombinovať sadu spotrebičov na mieru vašich potrieb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *