Komfortná kuchyňa bez kompromisov

Kuchyňa je miestom pre nespočetné inovácie. Aj keď si mnohokrát myslíme, že už nie je čo vylepšovať, dobré nápady nás neustále prekvapujú.

 

Týkajú sa aj umývacieho centra. Kuchynský drez je dnes viacej ako len miestom na umývanie riadu. Len dokonale zladené komponenty a prvotriedne materiály vyvárajú perfektné umývacie centrum. Jedinečným materiálom v kuchyni je napríklad silgranit. Jeho uzavretý kameňovo-hodvábny a obzvlášť jemne pórovitý povrch vytvára príjemnú optiku so znateľne kamenitým charakterom. Je zároveň odolný voči poškriabaniu, farebne stály, nerozbitný, odolný voči teplotám do 280° C a, samozrejme, zdravotne neškodný.

 

Nadčasová elegancia

Blanco 01 nadcasova elegancia
BLANCOSUBLINE 500 IF SteelFrame kombinuje silgranit a plochý, ušľachtilý, nerezový okraj. Elegantná, rovná línia vaničiek s filigránnym IF plochým okrajom zaručí nadčasovosť. Inovatívny drez sa ideálne kombinuje s keramickými varnými platňami, rúrou a ďalšími kuchynskými elementmi. Zabudováva sa zhora, preto je ideálny do laminátových pracovných dosiek.

 

XL

Blanco 02 XL
Praktická a komfortná XL vanička BLANCOELON XL 6 S má rozšírenú odvapkávaciu plochu s posuvnou odkvapkávacou mriežkou z nerezu. Jej batéria v bočnom priestore ju predurčuje aj na zabudovanie pred okno.

 

Blanco 03 Napad ktory setri casNápad, ktorý šetrí čas
Inteligentná symbióza inovatívnej techniky a perfektnej funkčnosti má meno BLANCO HOT. Firma BLANCO v spolupráci so Stiebel Eltron predstavili komfortnú batériu 2 v 1 s pákou vpravo na studenú a teplú vodu a s otočnou pákou na ľavej strane na horúcu vodu. Tá je, navyše, opatrená detskou poistkou HotLock. Teplota horúcej vody je nastaviteľná od 65 oC po bod varu. Priestorovo úsporný 5-litrový bojler jednoducho zabudujete pod drez. Inovatívna rebrovaná štruktúra perlátora zabraňuje rozptylu pary.

 

Blanco 04 Akcent ciernej manzetyAkcent čiernej manžety
Nerezová batéria s jasným dizajnom a konceptom s integrovaním ovládaním prinesie do vašej kuchyne spojenie dizajnu a funkčnosti. Prietok vody batérie BLANCOSAGA regulujete posunutím čiernej manžety vpred a vzad. Jej otáčaním doľava a doprava nastavíte teplotu vody.

 

Blanco 05 Flexibilny ulozny priestorFlexibilný úložný priestor
Košové systémy zaručia optimálne využitie priestoru. Jednoducho sa udržiavajú, pretože integrovaná konštrukcia zabraňuje znečisteniu. Košový a organizačný systém BLANCOSELECT opticky zladil zásuvku so systémom SELECT. Má variabilne použiteľné priehradky, praktický kryt pre 15-litrovú nádobu, opticky integrované úchyty a ľahko vyťahovateľný kryt. Vďaka optimálnemu usporiadaniu sú všetky nádoby vždy k dispozícii, aj keď skrinka nie je úplne otvorená.

 

Punc ručnej výroby

Blanco 06 Punc rucnej vyroby
Exkluzívne umývacie centrum zo SteelArt manufaktúry sa môže pochváliť ručne vyrobenou vaničkou. Úzke a do seba zapadajúce zaoblenia antikorového drezu BLANCO DIVON 5S-IF majú jasné línie.

 

Výrobky Blanco na český a slovenský trh prináša firma ANCOR CZ, výhradný zástupca pre Českú republiku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *