Inteligentné vodovodné batérie – GROHE vo farbách

Svet je plný inteligentných (SMART) vecí, ako sú inteligentná televízia, hodinky alebo domácnosť a my sme sa už naučili s nimi žiť. Niektoré z týchto vecí patria k našej bežnej dennej rutine. Ale čo také inteligentné vodovodné batérie? Čo si pod tým vlastne predstaviť? Máme pre vás pomôcku – červená a modrá. Stále nič? To nič, v tomto článku sa všetko dozviete.

 

grohe vodovodne baterie stavebnictvo byvanie

 

Grohe Blue – čerstvá voda u vás v kuchyni

Nenaťahujte sa s PET fľašami z obchodu a uľavte nielen svojmu chrbtu, ale aj prírode. Čerstvú vodu bez vodného kameňa, ťažkých kovov a nepríjemnej chuti chlóru môžete mať jednoducho priamo z vášho kohútika. Znie to nemožne? Opak je pravdou. To všetko je možné vďaka radu kuchynských batérií Grohe Blue.

 

Ako to funguje

Kuchynská batéria má v sebe filter GROHE Blue Pure a ten filtruje vodu od všetkých látok, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť chuť alebo arómu vody.

 

Dáte si perlivú vodu, neperlivú alebo niečo medzi?

Určite ste si už v ústach predstavili chuť čerstvej vody. Tým však nekončíme. Teraz si predstavte, že obyčajným stlačením tlačidla sa vaša voda premení na sódu. Dajte zbohom predraženým spotrebičom, ktoré na sýtenie vody neustále potrebujú náplne s COa ich životnosť sa s inteligentnými batériami nedá porovnať. Vami požadovaný typ vody získate pomocou stlačenia jediného tlačidla. To, aká voda vám práve potečie, spoznáte vďaka sfarbeniu LED diódy – zelená reprezentuje perlivú vodu, tyrkysová jemne perlivú a modrá neperlivú.

 

grohe vodovodne baterie zariadenie a vybavenie do kupelni stavebnictvo byvanie

 

Nikdy nie je neskoro

Určite ste si dali so zariadením vašej kuchyne námahu a vybavili ste si ju podľa vašich predstáv, a to vrátane funkčnej a štýlovej vodovodnej batérie, ktorá vás tiež niečo stála. Nadchla vás naša batéria tak, že neviete, čo s tou starou? Máme pre vás skvelú správu! Nemusíte sa zbaviť starej batérie, GROHE Blue Home Mono sa inštaluje vedľa vašej súčasnej vodovodnej batérie. Budete tak mať pri dreze 2 batérie – vašu starú a novú.

 

grohe vodovodne baterie kuchynske stavebnictvo byvanie

 

Grohe Red  100 °C na 100 %

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, koľkokrát denne si postavíte vodu na čaj, kávu alebo napríklad na cestoviny a iné pokrmy? Ušetrite energiu, čas aj priestor na kuchynskej linke a zadovážte si inteligentnú vodovodnú batériu Grohe Red. Na svoj vlastný horúci prameň s teplotou až 100 °C si rýchlo zvyknete.

 

grohe vodovodne baterie kuchynske kuchynsky drez stavebnictvo byvanie

 

Koľko vody môžem vyčerpať?

Ku každej kuchynskej batérii si môžete vybrať rôzny titánový bojler. Veľkosti sa rozlišujú podľa objemu, ktorý je schopný bojler pojať. S veľkosťou M môžete využiť až 3 litre horúcej vody na jedno použitie, L ponúka až 5,5 litra.

 

Je to bezpečné?

Horúca voda len tak z kohútika? To neznie veľmi bezpečne. Obzvlášť, ak máte doma zvedavé ratolesti. Aj na toto výrobca myslel a neponechal nič na náhodu. Batéria je opatrená detskou poistkou s LED indikátorom GROHE Childlock. Ďalším bezpečnostným prvkom je technológia GROHE CoolTouch. Tá zaisťuje príjemnú teplotu kohútika aj napriek tomu, že je v ňom práve vriaca voda. Vaše ruky sú tak chránené pred opálením.

 

Horúca a pritom čerstvá

Ani s červeným variantom neprídete o sviežu čerstvú vodu. Päťfázová technológia filtra GROHE Red odstráni vodný kameň a iné nežiaduce látky, čo dodá vode lahodnú sviežu chuť. A môžete ju tak ako aj modrú verziu nainštalovať vedľa vašej súčasnej kuchynskej batérie. Tak, kedy sa pustíte do práce?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *