Dizajn a efektivita spotrebičov Hotpoint

Prémiová značka Hotpoint predstavila nový rad vstavaných spotrebičov, ktoré v sebe spájajú dizajn, funkčnosť, účelovosť a mnohostrannosť. Technologické inovácie implementované v každom type spotrebiča a takisto ich dizajnová stránka sa postarajú o dokonalý zážitok z prípravy jedál.

Rad vstavaných spotrebičov je rozdelený do 9 dizajnových kategórií, ktoré sa od seba navzájom líšia technologickými prvkami aj dizajnom. Súčasťou portfólia produktov sú teplovzdušné a mikrovlnné rúry, parné rúry, indukčné a plynové varné dosky, odsávače pary, ale aj chladničky, umývačky riadu a kávovar s ohrevnou zásuvkou.

Multifunkčné mikrovlnné rúry
Rad mikrovlnných rúr Hotpoint je vybavený technologickými novinkami a inovatívnymi funkciami, vďaka ktorým budete môcť mikrovlnnú rúru rýchlo a jednoducho premeniť na tradičnú rúru. Technológia multiwaves umožňuje varenie a pečenie priamo v mikrovlnnej rúre, zatiaľ čo FUNKCIA Dynamic Crisp sa postará o dokonale ugrilované jedlá. Dynamics team je tu zase pre tých, ktorí žijú zdravo a zvyknú si pripravovať jedlá na pare.

Rúry
V rade Hotpoint sa nájdu aj tradičné teplovzdušné, ale aj parné rúry, ktoré sú takisto vybavené technologickými inováciami. Parná rúra sa postará o prípravu zdravých, diétnych jedál s možnosťou použitia horúceho vzduchu na prípravu chrumkavých chodov. Teplovzdušná rúra je zase obohatená o technológiu Multiflow, vďaka ktorej budete môcť rovnomerne pripravovať jedlá na viacerých úrovniach. Automatické recepty vám ponúkajú na výber z receptov, ktoré boli vyvinuté s tými najlepšími šéfkuchármi a vďaka integrovanej teplotnej sonde budete mať svoje jedlá pod neustálou kontrolou.

hotpoint 02

Chladničky
Nový dizajn a niekoľko technologických inovácií dostali aj vstavané chladničky Hotpoint. V kombinovaných chladničkách nájdete technológiu Active Oxygen, ktorá sa postará o zachovanie čerstvosti potravín a zároveň bojuje s tvorbou plesní a baktérií. Zásuvka Crisper zase vytvára ideálne podmienky pre uskladňovanie ovocia a zeleniny. Hotpoint takisto vytvoril kombináciu jednodverovej chladničky a jednodverovej mrazničky, ktorá je ako stvorená pre väčšie domácností.

hotpoint 03

Varné dosky a odsávače pár
Odsávače pár v sebe spájajú unikátnu technológiu odstraňovania pachov so špeciálnym filtrom, ktoré garantujú perfektný výkon a efektívnejšie odstránenie mastnoty. Navyše majú inovatívne ovládanie, vďaka ktorému si budete môcť vybrať zo štyroch úrovní odsávania, zatiaľ čo hluk je možné zredukovať až na 35 db. V ponuke sú aj modely vo vertikálnom prevedení, ktoré pôsobia esteticky a sú tak ideálnym doplnkom do otvorených kuchýň.

hotpoint 04

Indukčné a plynové varné dosky majú okrem dizajnovej tváre svoju inovovanú technologickú stránku. Indukčnú dosku môžete rozdeliť na viacero ohrevných zón alebo ich spojiť do jednej veľkej, vďaka čomu môžete využívať aj objemnejšie kuchynské náradie. Plynové varné dosky majú patentovaný vertikálny plameň, ktorý sa postará o rovnomerný ohrev.

hotpoint 05

zdroj: Hotpoint

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *