Digestor Galileo disponuje deväťrýchlostným motorom

Vzduch sa nedá uchopiť, ani vidieť. Bez neho by sme však nedokázali žiť. Prináša zdravie a harmóniu. Prečo by sme ho teda mali brať len ako nutnosť? Jeho existencia a čistota je pre nás rovnako dôležitá ako voda. Pre spoločnosť Faber sa vzduch, jeho čistota a zlepšovanie stali základnou filozofiou.

 

 

Omamné vône chutného domáceho jedla sú vždy príjemné. Nesmieme však zabúdať ani na tvorbu pary a pachov, ktoré prichádzajú spolu s varením. Kvôli tomu talianski odborníci zo spoločnosti Faber vyvinuli plne integrovaný digestor Galileo, zabudovaný v indukčnej varnej doske. Svoje pomenovanie dostal podľa renesančného prírodovedca, astronóma, filozofa a fyzika Galilea Galileiho, ktorý je považovaný za priekopníka a otca modernej astronómie. Jedinečnosť digestora Galileo je ukrytá v použití najnovšej technológie.

 

domoss kuchynske spotrebice plazmovy digestor faber galileo tavebnictvo byvanie

 

Medzi jeho najväčšie plusy patrí to, že je zabudovaný priamo v indukčnej varnej doske, vďaka čomu neprekáža pri varení, je takmer neviditeľný a nebráni výhľadu. Navyše, vyžaduje len minimálnu starostlivosť pri čistení. Výkonný a tichý deväťrýchlostný motor vytiahne pary z nádob rýchlo a efektívne. Ďalšou veľkou výhodou je jeho vode odolný a priestorovo šetrný motor zaradený do energetickej kategórie A+++.

 

domoss plazmovy digestor faber kuchynske spotrebice dizajn stavebnictvo byvanie

 

Priekopnícke vlastnosti

Umiestnenie varnej dosky spolu s odsávačom pár Galileo je jednoduché, efektívne a zároveň sa dá ľahko inštalovať do kuchynského ostrovčeka. Pohybovanie nádob po varnej doske je bezproblémové a bez strachu, že by sa poškriabal povrch varného panela. Flexi varná zóna si automaticky určí distribúciu tepla podľa veľkosti hrnca, vďaka čomu dosiahnete lepšie výsledky varenia. Liatinovú dosku prekrývajúcu motor je možné využiť aj ako odkladací priestor. Doska a digestor sú ovládané na princípe touch slider – dotykového ovládania. Galileo sa automaticky zapne a vypne a podľa úrovne varenia si nastaví najvhodnejšiu rýchlosť sacieho výkonu. Na zrušenie automatickej funkcie a prepnutie do manuálneho režimu stačí iba vypnúť tlačidlo ovládania. Práve vďaka svojim jedinečným a priekopníckym vlastnostiam dostal digestor pomenovanie Galileo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *